برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۲/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل فیلی

فرش 1200 شانه برجسته طرح باغ گل فیلی

فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه
فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان نمونه ای از قالی های دستباف هستند که با ابعاد بزرگتر و با الیاف مصنوعی توسط ماشین آلات صنعتی بافته می شوند. این فرش های ماشینی ظریف به دلیل ارزان تر بودن طرفداران بسیار بیشتری نسبت به قالی های پشمی دستباف دارند و می توانند به عنوان بهترین جایگزین برای فرش دستباف به کار گرفته شوند.
هر فرش ماشینی 1200 شانه دستبافگونه کاشان دارای دو نوع تراکم عرضی و طولی می باشد که تراکم عرضی فرش همان شانه فرش است که برابر 1200 گره می باشد. تراکم طولی این قالی های ماشینی شبه دستباف برابر 3600 ریشه در یک متر طولی است.
تراکم طولی 3600 فرش 1200 شانه با استحکام و فشردگی الیاف فرش در ارتباط بوده و شانه فرش، ظرافت و زیبایی فرش را تضمین می کند. تراکم قالی های 1200 شانه کاشان با ضخامت فرش رابطه ای معکوس دارند و این فرشها دارای کمترین میزان ضخامت می باشند. نخ های بافته شده در فرش های 1200 شانه کاشان شامل نخ خاب و نخ تار و پود می شود که هر یک از این الیاف در کیفیت و قیمت فرش تاثیر گذار هستند.
فرش های ماشینی گل برجسته 1200 شانه از زیر شاخه های فرش ماشینی هزار و 200 شانه کاشان هستند که با نخ خاب اکریلیک و نخ با کیفیت هایبالک بافت می شوند. نخ هایبالک از جمله الیافی است که در زمان اهار فرش واکنش نشان می دهد و بر اثر جمع شدگی آن، برجستگی هایی در سطح فرش به وجود می آید.
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته اکریلیک مقاومت بالایی در برابر گرما و نور خورشید دارد و از نظر رنگبندی بسیار شفاف تر از قالی های ماشینی پلی استر است.
فرش های ماشینی 1200 شانه نقش برجسته دارای بالاترین میزان تنوع طرح و رنگ در میان قالی های ماشینی کاشان هستند که این امر باعث محبوبیت و فروش بالای این محصولات شده است.
رنگبندی فرش های 1200 شانه گل برجسته کاشان شامل:
فرش 1200 شانه گل برجسته کرم
فرش گل برجسته 1200 شانه سرمه ای
فرش 1200  شانه گل برجسته فیلی
و ... است .
طرح های به کار رفته در این قالی های زیبا عبارتند از:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح افشان
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح اصفهان

فرش 1200 شانه نقش برجسته طرح باغ گل و ....

طرح باغ گل قالی گل برجسته 1200 شانه از طرح های بسیار زیبایی فرش کاشان است که می تواند جلوه ای منحصر به فرد به هر دکوراسیونی ببخشد. قالی ماشینی گل برجسته نقشه باغ گل در رنگ های فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل فیلی و فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل کرم وجود دارد و مشخصات کامل یک فرش ممتاز را دارا می باشد .
جنس نخ خاب فرش گل برجسته باغ گل از الیاف هایبالک و اکریلیک است و جنس نخ تار و پود ان از پنبه و پلی استر می باشد. در هر فرش ماشینی گل برجسته طرح باغ گل معمولا دو رنگ از جنس هایبالک است که بعد از حرارت دادن در قسمت آهار به صورت گل برجسته نمایان می شود.
این فرش ماشینی با کیفیت با به کار گیری بهترین الیاف، هیچ گونه پرزدهی ندارند و به مرور زمان و بر اثر شست شو کیفیت خود را از دست نمی دهد. استفاده از بهترین مواد اولیه در کنار تراکم بالا باعث ماندگاری و طول عمر بالای فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ گل شده است.
رنگ زمینه فیلی فرش گل برجسته 1200 شانه نقشه باغ گل از رنگ های جدید بازار فرش می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تعداد رنگ به کار رفته در این قالی ماشینی شیک، هشت پالت رنگی است و تراکم طولی ان برابر 3600 ریشه می باشد.
قالی ماشینی مدل باغ گل 1200 شانه با رنگ روشن فیلی می تواند برای خانه های کوچک به کار رود زیرا رنگ فرش یکی از عوامل بزرگ نمایی هر خانه ای است و می تواند فضا را دلبازتر کند . قالی درجه یک باغ گل فیلی بهترین انتخاب برای خانه های کوچک و مدرن امروزی است و می تواند نقش و نماد فرش اصیل ایرانی را حفظ کند.

قالی ماشینی مدل باغ گل فیلی برجسته کاشان در تمامی ابعاد استاندارد مانند سه در چهار (۱۲متری)، دو و نیم در سه و نیم ( ۹متری ) و دو در سه (۶متری ) و انواع سایز های کناره و قالیچه موجود است. وجود سایز های مختلف در فرش دستبافگونه طرح باغ گل فیلی به مشتری این اجازه را می دهد که به راحتی تمام فضاهای خالی خانه خود را پوشش دهد.

این قالی ماشینی کاشان به عنوان زیباترین نقشه فرش ماشینی در سال 98 معرفی شده است. وضوح رنگ در فرش برجسته باغ گل فیلی به مراتب بیشتر از دیگر قالی های گل برجسته است و کیفیت و ماندگاری فرش را تا سالیان طولانی ضمانت می کند.
به کارگیری 8 رنگ واقعی و درخشان در بافت فرش ماشینی گل برجسته 1200 باغ گل فیلی، بر وضوح نقوش و کیفیت نگاره های فرش افزوده و جذابیت را دو چندان کرده است.
قالی ممتاز ماشینی برجسته طرح باغ گل زمینه فیلی به دلیل کوتاه بودن نخ خاب، دارای لطافت بسیار زیادی است و این ارتفاع کم نخ خاب در کیفیت فرش بی تاثیر است.
رنگ امیزی فرش گل برجسته باغ گل زمینه فیلی به گونه ای است که با بیشتر رنگ ها در ترکیبب خواهد بود و می تواند در کنار یک مبلمان سرمه ای دکوراسیونی فوق العاده را به وجود آورد. رنگ فیلی فرش 1200 شانه درجه یک گل برجسته باغ گل یک رنگ خنثی محسوب می شود و باید با رنگ های تیره ترکیب شود تا خود نمایی داشته باشد.

خرید فرش گل برجسته کاشان طرح باغ گل 1200 شانه
فرش ماشینی گل برجسته باغ گل
با بالاترین درجه کیفیت در کارخانجات فرش کاشان تولید و به صورت مستقیم در فروشگاه های فروش انلاین فرش به فروش می رسد. با خرید اینترنتی فرش ماشینی طرح باغ 1200 شانه تراکم 3600 کشان از بهترین مزایا همچون: خرید بدون واسطه فرش و ارسال رایگان فرش بهره مند شوید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه