برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۷/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان

خرید فرش از کارخانه فرش کاشان

امروزه به دلیل تقاضای بسیاری از افراد برای خرید فرش به ویژه فرش کاشان ، شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش جهان شهرت گرفته است . در این شهر فرش ، کارخانه های زیادی وجود دارد که به تولید انواع فرش های ماشینی می پردازند . اما برخی از این کارخانه های فرش نسبت به سایر کارخانجات دیگر در تولید فرش کاشان موفق تر بوده اند . دلیل موفقیت این کارخانجات تولید کننده فرش در نظر گرفتن مقوله زیبایی فرش در کنار بحث کیفی آن می باشد . زیرا امروزه بر خلاف گذشته که فقط بحث کیفیت فرش مطرح بوده است و معدود کسانی که زیبایی برای آن ها اهمیت داشته به خرید فرش دستبافت می پرداخته اند امروزه در کنار مقوله کیفیت ، بحث زیبایی فرش اهمیت فراوانی را دارد . این موضوع سبب شده تا کارخانه های فرش ماشینی کاشان که به این دو مطلب واقف بوده و در تولید محصولات از آن استفاده می کنند بسیار موفق باشند . علاوه بر این موضوع رعایت استاندارد های تولید فرش نیز از نکاتی است که در موفقیت کارخانه های فرش کاشان تاثیر به سزایی داشته است . منظور از استاندارد تولید فرش ، رعایت نکاتی چون استفاده از بهترین تکنولوژی برای بافت فرش و استفاده از بهترین الیاف و به کار بردن طرح و رنگ متنوع در تولید فرش می باشد که رعایت همین استاندارد های فرش بحث کیفیت و زیبایی فرش را به همراه دارد . بدین گونه که استفاده از دستگاه های به روز و مجهز چون hcix2 سبب می شود تا بتوان برای تولید فرش ماشینی تعداد شانه و تراکم را بالا برده و این موضوع در زیبایی تاثیر شگرفی خواهد داشت . همین طور استفاده از بهترین الیاف چون الیاف آکرلیلک که دارای خصوصیاتی چون مقاومت داشتن در برابر حرارت و گرما و همچنین استقامت بالا در آن سبب شده تا از لحاظ کیفی ، فرش باکیفیت بالاتر را داشته باشیم . موضوع رنگ و طرح فرش بدین منظور که هرچه تعداد رنگ به کار رفته در فرش تولیدی را بیشتر و از طرح های جدید و زیبا در آن استفاده نماییم زیبایی فرش را دو چندان خواهیم نمود .
حال نکته ای که بسیار قابل تامل است تهیه فرش کاشان از کدام کارخانه باشد که علاوه بر رعایت استاندارد های تولید فرش در مقوله قیمت نیز فرش ارزان و مناسب را به خریداران عرضه نماید ؟
به دلیل کثرت کارخانه های تولید فرش ماشینی کاشان در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان اولین نکته برای تهیه فرش کاشان ، خرید از کارخانه با برندی معتبر و شناخته شده است . یکی از معتبر ترین کارخانه های فرش کاشان که با داشتن نماد الکترونیکی اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت توانسته در بین خریداران فرش جایگاه ویژه ای را به دست آورده گروه تجاری فرش کاشان می باشد . کارخانه تولید فرش در کاشان با برند فرش کاشان یکی از کارخانه های موفق در زمینه تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان به سراسر دنیا می باشد . 
خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
از دیر باز تا کنون خرید فرش از کارخانه وجود داشته و هم اکنون نیز این روش وجود دارد اما امروزه به دلیل مشغله های زیاد و این که امکان خرید فرش به طور حضوری برای همه ی افراد میسر نیست لذا شرکت فرش کاشان را بر این داشته تا علاوه بر خرید حضوری امکان خرید آنلاین فرش را نیز برای مشتریان و خریداران فرش کاشان مهیا نماید . این گروه تجاری با برپایی فروشگاه های زنجیره ای فرش کاشان به صورت اینترنتی توانسته خریداران زیادی را به سمت خود جلب نماید . دلیل این امر نیز بخاطر مزیتی است که خرید اینترنتی فرش علاوه بر فروشنده برای خریدار نیز در پی دارد . حال به توضیح مزیت های خرید اینترنتی فرش می پردازیم :
مزیت خرید آنلاین فرش برای فروشنده یا همان تولید کننده فرش ماشینی
تولید کننده در این روش به دلیل این که واسطه و دلالان فرش حذف شده است از سود قابل توجهی بهره خواهد برد و همین طور بخاطر این که در این نوع خرید احتیاج به بر پایی نمایشگاه فرش با هزینه های بالا نیست نیز برای تولید کننده و فروشنده به صرفه خواهد بود . همین طور مزیت دیگر این نوع روش در این موضوع است که فروشنده به راحتی می تواند تمامی فرش های ماشینی تولید شده خود را به عرضه نمایش گذاشته و نظر خریدار را جلب نماید اما در خرید حضوری امکان مشاهده تمامی محصولات وجود ندارد .
مزیت خرید اینترنتی فرش برای خریداران فرش
در این روش خریدار می تواند بدون صرف وقت و زمان اضافی و همین طور حذف هزینه های سنگین و اضافی سفر برای حضور در کارخانه به راحتی با اتصال به اینترنت و سرچ در دنیای مجازی به خرید خود بپردازد . همین طور در این روش خریدار می تواند فرش را به قیمت درب کارخانه و قیمتی ارزان تهیه نماید و دلیل این امر همان حذف واسطه و دلالان فرش ماشینی می باشد . همین طور در این روش خریدار به راحتی می تواند به مقایسه انواع فرش ماشینی در کارخانجات مختلف پرداخته و آن ها را از لحاظ قیمت و طرح و رنگ مقایسه نماید .
البته گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که در روش خرید اینترنتی فرش بخاطر وجود رقابت و جلب مشتری بیشتر و رضایت مشتری فروشگاه های آنلاین به رقابت پرداخته و همین موضوع سبب می شود تا خریدار بتواند به فرش با قیمت مناسب و ارزان دست یابد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه